Bidete dušelių komplektai

Maišytuvas su bidė dušeliu gali iš dalies atstoti bidė funkciją. Maišytuvas su žarna ir dušeliu montuojamas sienoje, šalia unitazo. Šis sprendimas ypač naudingas, jei dėl vietos trūkumo ar kitų techninių galimybių neįmanoma įrengti bidė, bet norima naudotis bidė teikiamais privalumais. Įrenginys yra kompaktiškas ir neįpareigojantis. Dušelio priežiūrai nereikia skirti daug pastangų, o jo pagalba galite lengviau nuprausti kitus įrenginius ar sunkiai pasiekiamus paviršius.


Bidete dušelio naudojimas

Bidė dušelis veikimo principu ir valdymu nesiskiria nuo kitų maišytuvų. Prieš naudojantis reikia nustatyti vandens temperatūrą ir srovės stiprumą bei paleisti vandens srovę. Vanduo iš dušelio iš karto nebėgs, nes jam aktyvuoti naudojamas mygtukas ant dušelio korpuso. Spausdami jį, pasirinktu stiprumu, aktyvuosite vandens tekėjimą tik tuomet, kai to reikės. Pasinaudoję dušeliu nepamirškite išjungti vandens tekėjimą maišytuvu.


Bidete dušelis yra naudojamas tuo pačiu tikslu, kaip ir atskiras bidė įrengimas. Priklausomai nuo įpročių, bidė naudojamas intymiai higienai, kaip tvari alternatyva tualetiniam popieriui ir kitiems pritaikymo būdams. Galbūt vienintelis šio sprendimo ribojimas yra tas, kad nesant atskiro bidė įrengimo, nėra vietos, kur būtų galima padėti prausiamus objektus.


Bidete dušelių tipai


Kaip ir kiti maišytuvai, bidė maišytuvas su dušeliu gali būti kelių tipų:


Ant sienos montuojamas bidete dušelis su maišytuvu


Įrengiamas ant sienoje esančio vandens įvado. Montuojamas atlikus pilną sienos apdailą. Kiek kompaktiškesnis, nei įprastas praustuvo maišytuvas ir turi žarną su galvute. Nuo dušo sistemos skiriasi tuo, kad vanduo yra aktyvuojamas tik tuomet, kai spaudžiamas mygtukas.


Potinkinis bidete dušelis su maišytuvu


Šio tipo maišytuvas įrengiamas sienos viduje, prieš atliekant apdailą. Srovės ir temperatūros valdiklis ir žarnos jungtis gali būti skirtingose vietose. Po sienos apdaila esantis maišytuvo mechanizmas suteikia inovatyvią išvaizdą ir valdymą.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password