Pisuarai

Pisuaras- vyrų poreikiams skirtas prietaisas.  Žinoma, pisuaras negali pakeisti unitazo dėl akivaizdžių priežasčių, bet gali būti puiki alternatyva, leidžianti sutaupyti laiko ir vandens. Žmonės dažniausiai montuoja šiuos įrengimus pirtyse, vasarnamiuose, papildomuose vonios kambariuose ir visur kitur, kur yra poreikis.


Kaip paruošti erdvę pisuaro įrengimui?


Jei galvojate apie pisuaro įrengimą savo erdvėje ir domitės šių įrenginių funkcionalumu, galutinį sprendimą priimti padės informacija apie pisuaro montavimo procesą. Iš esmės, procedūra nėra itin sudėtinga ir montavimas gali būti atliktas prie įvairių paviršių, bet reikia pasirinkti ir įsigyti visus reikalingus elementus.


Pisuaro rėmas


Pradėkime nuo potinkinio pisuaro rėmo. Jis yra reikalingas tam, kad pisuaras būtų fiksuojamas tam tikroje padėtyje ir būtų atsparus mechaninei apkrovai, išliktų toje pačioje pozicijoje. Tai yra viena iš potinkinio rėmo funkcijų. Rėmo apatinė dalis tvirtinama prie grindų lygyje esančio paviršiaus, o viršuje rėmas pritvirtinamas prie sienos konstrukcinių elementų. Rėmo viduryje yra pagrindinės jungtys ir vandens dozavimo sistema. Kiek žemiau, nuotekų vamzdžio jungtis ir alkūnės, skirtos nukreipti įvadui. Rėmas montuojamas ir atliekami santechniniai sujungimai dar prieš sienų apdailą. Po sienų apdailos išorėje lieka tik smeigės, skirtos pisuaro tvirtinimui, paruošta vieta vandens nuleidimo klavišui arba davikliui ir santechninės jungtys.

Svarbiausi aspektai, renkantis pisuarą


Pisuarų matmenys


Daugelio pisuarų dydis ir matmenys yra panašūs. Žinoma, jie nėra identiški, todėl galima rinktis pagal tai, kiek erdvės yra aplink ir kokie kiti įrengimai bus montuojami šalia. Pisuaro montavimo aukštį ir poziciją lemia potinkinio rėmo montavimo vieta ir reguliavimo galimybės, todėl pisuaro pasirinkimui montavimo vieta įtakos neturi. Renkantis pisuarą derėtų iškart nuspręsti, kokio tipo vandens nuleidimas bus naudojamas. Tai svarbu ir renkantis potinkinį rėmą, bei įrengiant vietą klavišui ar sensoriui.

Papildomos funkcijos


Pisuare vanduo gali būti nuleidžiamas mechaniniu mygtuko paspaudimu arba suveikti nuo sensoriaus. 

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password