Plautuvės

Kriauklė virtuvėje yra būtina ir nepakeičiama. Šiuolaikines virtuvines plautuves galima rinktis ne tik pagal dydį, reikiamą funkcionalumą, bet ir pagal plautuvės gamybai naudotas medžiagas, apdirbimo būdą ir dizainą bei spalvą. Juk sklandi visuma yra labai svarbi ne tik dėl patogaus virtuvės plautuvės naudojimo, bet ir dėl malonaus estetinio vaizdo. Geros kokybės virtuvinė plautuvė yra ne tik pastebima, bet ir juntama ją naudojant. Visi norime, kad virtuvėje praleistas laikas būtų malonus ir nekeltų rūpesčių, kurių įmanoma išvengti.


Kiekviena virtuvė yra skirtinga, todėl reikalingas platus asortimentas, kad būtų įmanoma išsirinkti pačią tinkamiausią plautuvę konkrečiai erdvei.

Keraminės plautuvės


Keramika pasižymi higienišku paviršiumi, dideliu kietumu bei atsparumu dėvėjimuisi. Keraminės plautuvės iš kitų išsiskiria savo unikalia išvaizda. Gamybos metu vientisa keramika yra išformuojama, o tuomet veikiama aukšta temperatūra ir gaminio forma įgauna stabilų bei labai tvirtą pavidalą. Gaminiai padengiami spalvotu sluoksniu taip pat aukštoje temperatūroje, todėl paviršius tampa tvirtas, galima rinktis ryškias arba klasikines gaminių spalvas. Keramikos bei įvairių spalvų derinys yra itin mėgstamas ryškaus ir išskirtinio interjero mėgėjų. Keraminės plautuvės tuo pačiu yra ir funkcionalios. Kartu su jomis galima naudoti visą modernią santechniką bei techninius sprendimus, o plautuvės gali būti dvigubos ar su papildomomis funkcijomis. Keraminės plautuvės yra geras pavyzdys, kaip klasika ir modernumas dera išvien.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password