Maišytuvai bide

Bidė funkcionalumas tiesiogiai priklauso nuo maišytuvo, kuris komplektuojamas kartu. Bidė maišytuvai nedaug skiriasi nuo praustuvų maišytuvų, bet turi vieną specifinę savybę – reguliuojamos krypties antgalį. Bidė maišytuvų išvaizda sąmoningai projektuojama ir gaminama panašių formų, kaip praustuvų maišytuvų, nes toje pačioje patalpoje naudojami įrenginiai turi bendrų dizaino bruožų, kurie sukuria bendrą suderinamumo ir tęstinumo pojūtį. Dėl šios priežasties patogu ir saugu rinktis vienos serijos maišytuvus. Įsitikinkite, ar patinkančio praustuvo gaminių serija turi atskirą modelį skirtą bidė.


Bidė maišytuvams nebūdingas termostatas. Dažniausiai vandens srovės intensyvumas ir temperatūra reguliuojama tiesiog mechaniniu būdu, rankenėlės pagalba. Žinoma, kiekvienas įrenginys ir jo valdymo specifika gali skirtis. Maišytuvai dažniausiai yra renkami pagal dizainą. Parduodami įvairių spalvų ir dizaino bidė maišytuvai. Maišytuvas vonios kambaryje gali būti tarsi papuošalas ar akcentas.


Bidė maišytuvų priedai


Bidė maišytuvų priedų nėra daug. Be įvairių priedų, skirtų montavimui, populiariausias – bidė dušelis. Priklausomai nuo įpročių, lyties ir kitų aplinkybių, kai kurie bidė naudotojai teikia pirmenybę būtent jam. Jei nepakanka reguliuojamos krypties vandens antgalio ir norima vandens srovę nukreipti kita kryptimi arba pasiekti toliau nuo bidė nutolusias vietas, naudojamas dušelis. Jo panaudojimo būdai ir pritaikomumas yra tikrai platus. Nuo paprasčiausio kojų ar batų plovimo, iki intymios higienos ar vandens nukreipimo į kitas talpas.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password