Maišytuvai dušui

Maudynės duše – pati dažniausia ir mažai pasirengimo reikalaujanti švaros procedūra. Išsimaudyti duše trunka nepalyginamai mažiau laiko, nei užpildyti vonią, o maudynių metu sunaudojama kelis kartus mažiau vandens. Kasdien naudojamas įrenginys turi būti patogus, lengvai prižiūrimas ir malonus naudoti. Tai yra trys svarbiausios savybės, pagal kurias renkamasi dušo įranga, kartu ir dušo maišytuvai. Kas vienam naudotojui yra malonu ir patogu, kitam gali nepatikti, todėl plati kranų dušui ir kitos įrangos įvairovė skirta išsirinkti pagal skirtingus poreikius.


Dušo kranai dažniausiai montuojami ant horizontaliai išdėstytų vandens vamzdžių. Maišytuvą sudaro temperatūros ir vandens srovės valdikliai bei jungtis žarnai, kuria vanduo patenka į dušo galvutę. Standartiškai, montuojamas galvutės laikiklis reguliuojama padėtimi, kad galėtų būti pritaikytas skirtingo ūgio ir poreikių žmonėms. Galima rasti nestandartinių dušo sprendimų, kurie skiriasi išplanavimu, techniniu išpildymu, kitų medžiagų panaudojimu. Dauguma nestandartinių sprendimų yra akivaizdžiai pastebimi ir patraukliai įgyvendinti. Kartais dėl jų įgyvendinimo nukenčia praktiškumas ir funkcionalumas, kitais atvejais, funkcionalumas tik padidėja.


Svarbiausios dušo maišytuvų savybės

Dušo galvutės


Maišytuvas dušui komplektuojamas kartu su dušo galvute arba šį priedą galima įsigyti atskirai. Nustačius norimą vandens temperatūrą ir srovės intensyvumą, vanduo patenka į galvutę, kur yra paskleidžiamas taip, kad padengtų kuo daugiau ploto ir efektyviai panaudotų vandenį. Be to, šis procesas turi būti malonus. Dušo galvutę verta rinktis ne tik pagal dizainą, bet ir pagal funkcionalumą.


Termostatas


Nebūtina eksperimentuoti ir ieškoti idealios vandens temperatūros visu kūnu. Kranai dušui su termostatu turi temperatūros skalę, vanduo automatiškai paruošiamas pagal poreikius. Ši technologija yra nereikli priežiūrai, mechaninis termostatas nepastebimai integruotas maišytuvo korpuse, o jo funkcionavimui nereikalinga elektros energija.


Dušo maišytuvų tipaiAnt sienos montuojami vandens maišytuvai dušui


Pati didžiausia maišytuvų grupė. Labai parankus montavimas atsižvelgiant į tai, kad dažniausiai dušo kabina yra statoma prie sienos. Sienoje esantis vandens įvadas atlieka ir maišytuvo laikymo funkciją. Belieka papildomai įrengti laikiklį dušo galvutei ir dušas parengtas naudoti.


Potinkiniai dušo vandens maišytuvai


Šio tipo maišytuvų įrengimas nesiskiria nuo kitų potinkinių maišytuvų. Sienoje esanti maišytuvo dalis atlieka tą pačią funkciją. Išorėje esantys valdikliai atrodo išskirtinai ir inovatyviai. Maišytuvo integracija nepakeičia atliekamos funkcijos, bet iš esmės keičia dizainą.


Nestandartiniai dušų maišytuvai


Jei masiniai sprendimai kelia atmetimo reakciją, visuomet galima sugalvoti šį tą išskirtinio. Gal degate idėja dušo kabiną įrengti ne prie sienos, o viduryje kambario ? Turite unikalią idėją ir ieškote jos įgyvendinimo būdų ? Atskiri elementai, tokie kaip ant grindų pastatomas dušo maišytuvas, gali padėti įgyvendinti savitas idėjas. Išskirtinių sprendimų nėra daug, todėl gali reikėti paieškoti akyliau. Ne visi išskirtiniai sprendimai parduodami didele kaina. Įrengimui padės įvairūs maišytuvų priedai ir pritaikomi santechnikos reikmenys.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password