Priedai plautuvėms

Plautuvė yra būtina kiekvienoje virtuvėje. Be jos neįsivaizduojama tiek namų, tiek pramoninė virtuvė. Plautuvių funkcionalumui atsiskleisti ir pilnai pritaikyti prie konkrečių poreikių naudojami įvairūs plautuvių priedai. Vieni jų naudojami įrengimui, kai kurie yra būtini, o kiti tik papildomi. Kad ir kuriuos priedus pasirinksite, svarbiausia, kad jie suteiktų malonią naudojimo patirtį.


Virtuvės kriauklės sifonas


Sifonas naudojamas kartu su visų rūšių plautuvėmis. Kartais plautuvės sifonas būna parduodamas kartu su plautuve ir papildomai juo rūpintis nereikia. Kitos plautuvės komplektuojamos be  sifono, todėl jį įsigyti reikia atskirai. Kriauklių sifonai būna įvairių rūšių, kai kurie yra pritaikyti dvigubai plautuvei arba pagaminti taip, kad taupytų vietą.


Plautuvės ventilis


Ventilis naudojamas sulaikyti vandenį plautuvės viduje, kai to reikia. Ventiliai yra įvairių tipų. Patys paprasčiausi, mechaniniai,  kurie užkemšami tiesiog ranka uždedant kamštį. Modernūs ventiliai valdomi rankenėlės paspaudimu. Ši sistema sudėtingesnė, bet jos naudojimas labai patogus.


Plautuvės tvirtinimo elementai


Ne visuomet visi reikiami tvirtinimo reikmenys randami plautuvės pakuotėje, kartais tenka įsigyti juos atskirai.


Plautuvės dozatorius


Dozatorius gali būti integruotas į kai kurias plautuves, kad būtų lengvai pasiekiama plovimo priemonė ir išlaikoma tvarka. Dozatoriai montuojami ne į visas plautuves, todėl reikėtų įsitikinti, kad jis bus tinkamas ir tiks prie Jūsų turimos plautuvės.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password