Vandens nuleidimo mygtukai

Po apdaila įmontuoti rėmai kartu su vandens nuleidimo bakeliais yra vartotojui nematomoje vietoje. Visa sistema yra saugiai paslėpta ir funkcionuoja automatiškai. Išorėje matomas tik vandens nuleidimo mygtukas, kuris yra sujungtas su nuleidimo sistema ir skirtingais būdais perduoda paspaudimo signalą į mechanizmą, kad suaktyvintų nuleidimo procesą.


Vandens nuleidimo mygtukų skirtumai


Akivaizdu, jog nuleidimo mygtukai skiriasi forma, dydžiu, spalva ir dizainu. Tai matoma plika akimi. Jei pasigilintume daugiau, skiriasi ir jų veikimo principas, bei pojūtis paspaudimo metu. Unitazo nuleidimo mygtukas dažniausiai veikia mechaniniu principu. Mechaninė paspaudimo jėga yra perduodama troselio pagalba į vandens nuleidimo mechanizmą. Troseliai yra lankstūs, todėl tiksli mygtuko įrengimo vieta gali būti koreguojama pagal poreikius. Dar yra elektrinių bei pneumatikos pagalba veikiančių mygtukų, kuriems aktyvuoti reikia mažiau pastangų, vandenį nuleisti galima net neprisilietus.


Dažniausiai vandens nuleidimo mygtukai turi 2 klavišus. Atskiri mygtukai naudojami nuleisti skirtingą vandens tūrį. Tikslus nuleidžiamo vandens kiekis yra nustatomas potinkinio rėmo ir vandens rezervuaro gamintojo, dažnu atveju kiekį galima keisti. Tuo tarpu, pisuaro nuleidimo mygtukas turi 1 klavišą ir jį aktyvavus, numatytam laikui paleidžiama vandens srovė.


Įvairūs vandens nuleidimo mygtukai


Mechaniniai


Mechaninis tualeto nuleidimo mygtukas yra pats populiariausias pasirinkimas. Jis yra paprastas montuoti ir nereikalingas elektros įvadas. Kiek įmantresni ir daugiau kainuojantys elektriniai mygtukai pasižymi modernesniu dizainu, nes į korpusą nereikia sutalpinti mechaniškai judančių sverto elementų, pakanka elektroninio jungiklio.


Šviečiantys


Dėl naudojimo patogumo įrengiami mygtukai, turintys įvairiaspalvį apšvietimą. Tai palengvina naudojimą esant mažam apšvietimui, bei papildo dizainą maloniu akcentu.


Kitos funkcjos


Pisuarų nuleidimo mygtukai yra šiek tiek paprastesnės konstrukcijos, nes reikalingas tik vienas paspaudimas. Net namuose dažnai įrengiami automatiniai mygtukai, reaguojantys į žmogaus judesius. Jų naudojimas yra ne tik patogesnis, bet ir palaikoma higieniškesnė aplinka.


Kaip pasirinkti tinkamą vandens nuleidimo mygtuką?


Įsitikinkite suderinamumu


Visų pirma, reikia įsitikinti, kad vandens nuleidimo sistema, esanti potinkiniame rėme yra suderinama su mygtuku. Skirtingi gamintojai taiko unikalias sujungimo sistemas, todėl pritaikyti skirtingų gamintojų produktus gali nepavykti. Mygtukas jungiamas troseliu, kuris turi specialius tvirtinimus, kurie turi būti pritaikyti. Jei norite įmontuoti pasirinktą mygtuką, nes jis itin dera prie kitų dizaino elementų, tuomet reikėtų pagal jį išsirinkti potinkinį vandens nuleidimo mechanizmą. O jei potinkinis rėmas jau įsigytas, galimų mygtukų pasirinkimas sumažėja ir teks rinktis iš suderinamų modelių.


Pasirinkite norimą rūšį


Norint papildomo patogumo ar technologiškai modernesnės įrangos, rinkitės iš elektrinių ir pneumatinių mygtukų. Jiems aktyvuoti naudojama mažesnė jėga. Kai kurie mygtukai yra sensoriniai arba gali būti aktyvuojami net be palietimo, tiesiog rankos judesiu. Šiems įrenginiams veikti papildomai bus reikalinga elektros energija, tuo teks pasirūpinti įrengimo metu. Vėliau rūpintis nereikia, o nuleidimo procesas yra patogesnis.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password