WC potinkiniai rėmai

Šiuolaikinės statybų tendencijos, naudojimo ir priežiūros patogumas lėmė, jog dauguma unitazų yra montuojami kartu su potinkiniu rėmu. Šiame funkciniame įrenginyje telpa vandens rezervuaras ir nuleidimo sistema, tvirtinimo elementai, nuotekų sistema ir tvirtas rėmas kartu su laikikliais bei sujungimais. WC potinkiniai rėmai nėra matomi naudojantis, bet jie atsakingi už visą techninę unitazo veikimo dalį.


Kaip neapsirikti renkantis potinkinį rėmą klozetui?


Svarbiausia - matmenys


Didžiausia klaida renkantis potinkinį rėmą – matmenų neatitikimas. Būtina įvertinti ne tik nišos aukštį ir plotį, bet ir gylį. Jei potinkiniai rėmai klozetams renkami dar prieš pradedant visus apdailos darbus, reikia įvertinti, kokio storio apdailos sluoksnis planuojamas šalia rėmo, kad būtų galima sukurti gražiai derančią visumą ir neatsirastų papildomų sunkumų slepiant konstrukcinius neatitikimus. Pasiūloje yra sąlyginai maži potinkiniai rėmai WC, kurios galima patalpinti neįprastose vietose ir įgyvendinti unikalias dizaino idėjas arba išplėsti funkcionalumą ribotos erdvės objektuose. Jei vieta bei dydis neriboja, galite pirmumą teikti funkcionalumui, vandens talpos dydžiui ar papildomoms sistemoms, palengvinančioms kasdienį naudojimą ar suteikiančioms išskirtinumą.


Tvirtinimo būdas


Atkreipkite dėmesį, kaip potinkiniai rėmai WC yra tvirtinami. Sienos, priklausomai nuo statyboje naudotos medžiagos, turi skirtingą tvirtumą ir atsparumą apkrovoms. Visiems atvejams yra sprendimas, todėl belieka pasinaudoti informacija ir pasirūpinti, kad potinkinis klozeto rėmas numatytoje vietoje sudarytų tvirtą ir funkcionalią visumą.


Kodėl potinkinio rėmo išvaizda nėra tokia svarbi?


Nereikia skirti dėmesio išvaizdai, nes unitazo rėmas po montavimo nėra matomas. Jei egzistuotų vienas idealus, visais atvejais tinkantis, potinkinis wc rėmas, rinktis nebūtų poreikio. Vonios kambario vieta ir plotas, pastato konstrukciniai skirtumai ir statyboms naudotos medžiagos skiriasi, todėl naudojami skirtingi potinkiniai wc rėmai. Pasirinkus tinkamą rėmą bei pritaikius reikiamus priedus, galima sukurti netradicinius sprendimus, naudingai išnaudoti erdvę ir kitaip pasistengti, kad vonios ir tualeto kambarys būtų funkcionalus ir išvaizdus.


Patrauklios potinkinių rėmų unitazams kainos


Jei savo erdvei jau radote tinkamą potinkinį rėmą ar net keletą galimų variantų, galima palyginti kainą. Nepamirškite, kad skirtingų gamintojų potinkiniai rėmai gali būti komplektuojami su skirtingais priedais ar tvirtinimo elementais, todėl ne visuomet pigiausias potinkinis rėmas yra pats pigiausias sprendimas.


Reikėtų įvertinti galimus savo ir naudotojų poreikius ir netaupyti funkcionalumo sąskaita. Potinkinis rėmas yra montuojamas įrenginys, kurio nesinorės keisti, todėl geriau pasirinkti žinomo gamintojo įrenginį, atitinkantį ar net viršijantį poreikius. Tai garantuos, kad pirmas ir paskutinis rūpestis, susijęs su potinkiniu rėmu, bus jo išsirinkimas, o tuomet montavimas, naudojimas ir priežiūra teiks tik geras emocijas.


Ne visuomet potinkinis WC rėmas su akcija kainuoja pigiau, nei analogiškas modelis internetinėje parduotuvėje. Perkant internetu, itin patogu rasti tinkamiausią prekę, nes ekrane pateikiami visi matmenys ir esminės savybės. Tuo pat metu galima palyginti skirtingų gamintojų prekes ir įsigyti rėmą patrauklia kaina.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password