Klozetų dangčiai

Įprastai klozetą dengia klozeto dangtis. Šis priedas atlieka apsauginę funkciją ir yra papildoma dizaino detalė. Vieni unitazo dangčiai yra universalūs ir tinka daugeliui unitazų, kiti gaminami išlaikant dizaino vientisumą ir yra skirti konkretiems unitazams ar gaminių linijoms. Įprastai dangčiai atidaromi ir uždaromi rankiniu būdu, o uždarymo slopinimas ar kiti veiksmai atliekami mechaniniu būdu.

Ką reikia žinoti renkantis klozeto dangtį?


Kaip ir kiekvieną tualete esantį paviršių, jį reikia valyti. Mūsų parduodami dangčiai pasižymi lengvu atskyrimu nuo klozeto. Tai yra skirta higieniškai aplinkai palaikyti ir nesunkiai priežiūrai užtikrinti. Nuėmę dangtį ne tik galėsite patogiau jį nuvalyti ir pasiekti sunkiai pasiekiamas vietas, bet tokiu būdu pilnai atidengsite klozetą, todėl turėsite galimybę nuvalyti klozeto plotą, kurį įprastai dengia dangtis ir vyriai.

Atidarymo ir uždarymo mechanizmas yra būtina funkcija, kurią privalo turėti dangtis. Ši savybė gali būti ir silpnoji mechanizmo vieta. Papildomai apsaugai sukurti ir darinėjimo apsaugai naudojami vyriai, pagaminti iš nerūdijančio plieno. Ši metalo rūšis pasižymi didesniu tvirtumu, nei paprastas plienas ar kiti įprastiniai metalų lydiniai.


Švelniai užsidarantys dangčiai


Pati populiariausia papildoma funkcija, kurią turi klozetų dangčiai – švelnus užsidarymas. Nors šią sistemą daugelis gamintojų vadina skirtingais pavadinimais, jų esmė – išvengti staigaus dangčio ir sėdimosios dalies susidūrimo ir sukelto smūgio garso. Ši ypatybė populiari, bet ja aprūpinti ne visi dangčiai, todėl prieš perkant derėtų pasitikslinti individualiai.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password