Pastatomų klozetų bakeliai

Pastatomo klozeto bakeliai gali būti parduodami atskirai arba kartu su klozetu. Bakelis ir klozetas turi būti suderinti tarpusavyje, kad galėtų būti sėkmingai sujungti ir derėtų išvaizda. Jei unitazo bakelis neturi skirtingų variacijų, pagal kurias būtų galima išsirinkti konkretų modelį, tuomet pritaikymas ir montavimas atliekamas santechnikos elementų ir priedų pagalba. Vis dėlto, geriau numatyti, kokiu būdu ir iš kurios pusės patogu atlikti montavimo darbus, nes taip ne tik sutaupoma lėšų papildomiems elementams, bet ir sukuriama tvarkinga, patraukli aplinka, neapkrauta nereikalingais sujungimais.


Svarbiausi bakelio pasirinkimo aspektai


Iš tiesų, išsirinkti bakelį yra visiškai nesudėtinga. Reikia žinoti kelis galimus skirtumus, pagal kuriuos, atmetę netinkamus variantus, išsirinksite. Geriau skirti šiek tiek laiko ir rasti puikiai tinkantį klozeto bakelį, nei pirkti pirmą pasitaikiusį ir tuomet turėti sunkumų jį pritaikant.


Bakelio vandens jungties vieta


Atkreipkite dėmesį, kad kai kurie unitazo bakeliai yra montuojami priglaudžiant juos prie sienos. Vandens jungties vieta gali būti montuojama sienos pusėje, tuomet ji nėra akivaizdžiai matoma po įrengimo. Tokiu atveju reikalingas vandens įvadas konkrečioje vietoje ir vietos netikslumams yra labai nedaug. Jei vandens jungtis yra išorėje, geriausia rasti tokį vandens bakelį, kurio jungtis yra toje pačioje pusėje, kaip ir vandentiekio įvadas. Tokiu būdu ne tik pakaks mažesnio ilgio sujungimų, bet jungtis atrodys tvarkingesnė ir „savo vietoje“.


Tualeto bakeliai turi būti suderinami su pačiu tualetu


Dėl suderinamumo galite nesijaudinti, jei abu įrenginiai yra iš tos pačios gaminių gamos ir komplektuojami kartu. Jei norite suderinti skirtingų gamintojų įrenginius, derėtų pasidomėti iš anksto, nes netinkamų įrenginių derinimas gali būti neįmanomas.


Išvaizda ir spalva


Nors šis aspektas techniškai nėra pats svarbiausias, bet klozetų bakeliai yra kasdien matomi ir naudojami įrenginiai. Kur kas maloniau, jei kasdienis įrenginys tinka bendroje aplinkoje ir papildo esamą interjerą. Nors dėl išvaizdos, kaip ir dėl skonio, galime tik diskutuoti, bet ne teisti, dauguma derinių yra specialiai suderinti ir turi bendrą projektavimo braižą.


Padėsime įsigyti unitazo bakelį internetu


Suprantame, kad tualeto bakeliai, kaip ir kitos vonios ir tualeto kambario prekės, sunkiai išsirenkamos. Galbūt bijoma suklysti, o gal nerimaujama dėl techninio pritaikymo. Jei kyla abejonių ar tiesiog reikia patarimo, maloniai laukiame klausimų, kurie padėtų apsispręsti. Internetu konsultuojama ir parduodama įranga pačia geriausia kaina.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password