Pakabinami klozetai

Pakabinamas klozetas yra montuojami kartu su potinkiniu rėmu, kuris yra reikalingas dar prieš atliekant apdailą. Pakabinami klozetai yra patrauklus pasirinkimas, nes juos įrengti nėra sudėtinga ir galima pritaikyti daugumai erdvių. Be to, pakabinamas klozetas neliečia kambario grindų ir turi nedidelį plotą, kurį reikia valyti, todėl pasižymi lengva priežiūra. Pakabinamas unitazas vizualiai atrodo mažesnis nei pastatomas unitazas, dėl to šio tipo klozetus galima naudoti norint vonioje sukurti minimalistinį dizainą. Jis taip pat turi mažensį paviršiaus plotą ant kurio nusėda dulkės.


Pakabinamas unitazas gaminamas iš santechninės keramikos ir turi jungtis pajungimui į kanalizacijąi. Jei jau nusprendėte rinktis pakabinamą unitazą, tuomet reikės išsirinkti konkretų gaminį, kuris geriausiai tiks pagal montuojamą erdvę ir funkcionalumą. Nors visi pakabinami klozetai atlieka tą pačią funkciją, bet skirtingas dizainas ir funkcinės savybės lemia galutinį pasirinkimą.


Matmenys


klozetai yra įvairių matmenų, todėl verta atkreipti dėmesį į Jūsų turimą erdvės dydį, kurioje bus montuojamas klozetas. Nederėtų pamiršti palyginti matmenų ir pritaikyti atitinkamo dydžio unitazo, nes dydis turi reikšmės ne tik estetiniam vaizdui, bet ir funkcionalumui ir pritaikymui konkrečioje erdvėje. Mūsų asortimente yra standartinių, kompaktiškų bei padidintų unitazų, tinkančių judėjimo negalią bei didelį svorį turintiems žmonėms. 


Tvirtinimo taškai


Pakabinamas klozetas prie sienos tvirtinamas ant potinkinio rėmo tvirtinimo taškų. Mūsų unitazų tvirtinimo taškų atstumas yra 18 cm. Būtina įsitikinti, kad tvirtinimo taškų pozicija yra tokia pati, kaip ir klozeto. Kartais manoma, kad galima suderinti tik to paties gamintojo potinkinį rėmą ir pakabinamą klozetą. Tai yra netiesa, galima derinti ir skirtingų gamintojų gaminius. Paprasčiausias būdas įsitikinti suderinamumu – patikrinti prie įrenginių esančias specifikacijas. Unitazo dizainas. Vien tik funkcionalumo nepakanka. Gamintojai, padedami projektuotojų ir dizainerių, kuria naujus gaminio dizainus, kurie derinami su funkcionalumu. Klozetas turi būti ilgaamžės išvaizdos, nes dauguma gaminių naudojami dešimtmetį ar ilgiau. Dažniausiai pakabinamas klozetas derinamas prie bendros vonios kambario stilistikos. Jei šalia montuojama bidė ar kiti įrengimai, jie taip pat derinami tarpusavyje. Nebūtina apsiriboti balta spalva, kai kurie įrenginiai siūlomi juodos spalvos ar pasirenkami iš visos paletės skirtingų spalvų ir atspalvių.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password